| Adriana294 a întrebat:

Buna ami recomandati niste ceaiuri pentru consipatie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bea suc de rosii. E mai bun decat orice ceai. 2-3 cani pe zi.

| untu a răspuns:

Senalax-ceai de crusin dela farmacie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul de menta e clasicul number one! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici mai intai, apoi te duci la farmacie si ceri ceva.
https://www.bing.com/......ges/search

| DavidoffUser a răspuns:

Gramatica limbii romane! Dar s-ar putea sa te constipi mai rau.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,
Nu iti recomand ceai. Mai bine mergi la farmacie si cumpara-ti un supozitor laxativ. Dupa 15 minute de la introducere o sa mergi la baie. E mult mai eficient si mai rapid, este testat recent!

| Ssspup a răspuns:

Iti recomand pastile si un profesor de limba romana. Pup :*

| aloaloevera a răspuns:

Ceaiurile nu sunt cel mai bun remediu, totusi daca asa vrei ti-as recomanda ceaiul de musetel, de menta, de salvie( numai daca ai peste 17 ani) si de musetel.