| sparklingqueen a întrebat:

Buna,anul acesta am o observat ca frecvent am niste momente cam ciudate care tin vreo cateva minute…incep sa transpir foarte mult,sa am palpitatii si foarte multi nervi, ce se intampla? se intampla din ce in ce mai frecvent…

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fii orice, de la inbalans chimic in corp, generat de lipsa unor vitamine sau minerale, la lipsa somnului de noapte, si a hormonilor care nu se mai produc daca nu dormim intre orele 10 seara si 2 noaptea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Atac de panica? Îți declanșează ceva anume starea asta?

| sparklingqueen explică (pentru supadeceapa):

Da,nu pot sa explic in cuvinte ce imi declanseaza starea asta

| Vântulalb a răspuns:

Ai facut niste analize pentru diabet?
Treci pe la medicul de familie. El iti va indica toate analizele din care sa se descopere ce ai.

| sparklingqueen explică (pentru Vântulalb):

Am facut analize si nu am diabet sau ceva de genul, sunt complet sanatoasa.

| Vântulalb a răspuns (pentru sparklingqueen):

Complet sanatoasa nu esti cu aceste stari. Mergi la medic.

| Dgecko a răspuns:

Anxietate?