| Eu_8005 a întrebat:

as avea o intrebare.nu stiti ceva remedii naturiste de inalbire a fetei?happymersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Dnnx a răspuns:

Sall.cred ca stiu uite pe site-ul acesta gasesti diferite masti de fata :http://www.medicina-naturista.ro/......uperb.html inceraca sa iti faci o masca din iaurt un sfert de portocala si o lingura varfuita de iaurt(simplu) aplici pe fata lasi 5 min si o clatesti :P succes ^^

| ControlTheMusicLoVeMuSicFeelMusic a răspuns:

Fii mandra de pielea ta! Daca cineva te jigneste ignora-l. Stiai ca negrii au mult mai mult talent decat albii? ( mai ales la muzica, dar si la alte lucruri ) Asa ca, lasa-ti viata sa traiasca cat poate de mult. Orice tratament scrurteaza viata. Vrei sa mori ca Micheal Jackson la 54 de ani? Sau alegi sa mori la 100 de ani, si datorita talentului tau sa fii cunoscut si sa fi iubit de mai multa lume decat iti imaginai tu vreodata?

1 din 2!

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la farmacie si cere o crema pentru albire anala, exista, nu e la misto si merge si daca o aplici pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva naturist iti recomand :sa tai o jumatate de banana si sa o faci bucati mici mici. apoi o amesteci cu 3-4 linguri de iaurt. Iar la urma pui o lingurita de miere de albini.si o aplici pe fata si stai 15 minute apoi te speli cu apa calduta. e buna pentru a albi tenul dar si pentru prevenirea ridurilor.si de asemenea e foarte buna de mancat:-)eu asta o stiu de la doctor Oz. E o emisiune pe Euforia tv la 10 seara.de acolo am invatat multe lucruri despre sanatate. Doctor Oz e un doctor foarte bun. e bine sa urmariti cu totii aceasta emisiune. V-o recomand tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva naturist iti recomand :sa tai o jumatate de banana si sa o faci bucati mici mici.apoi o amesteci cu 3-4 linguri de iaurt.Iar la urma pui o lingurita de miere de albini.si o aplici pe fata si stai 15 minute apoi te speli cu apa calduta.e buna pentru a albi tenul dar si pentru prevenirea ridurilor.si de asemenea e foarte buna de mancat:-)eu asta o stiu de la doctor Oz .E o emisiune pe Euforia tv la 10 seara.de acolo am invatat multe lucruri despre sanatate. Doctor Oz e un doctor foarte bun.e bine sa urmariti cu totii aceasta emisiune. V-o recomand tuturor.