| Mee a întrebat:

as avea si eu 2 intrebari: 1. Port aparat fixionomic de 4 luni, si de fiecare data cand imi schimba arcul, dupa maximum o saptamana incepe sa ma enerveze si imi rup cate un bracket, ce sa fac ca sa nu ma mai enerveze asa?laughing 2. Dintii mei din fata erau drepti, adica cei doi, si aveam probleme doar la canini, acum caninii s-au indreptat, insa unul din cei doi, care erau drepti mi s-a strambat, e normal?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| împartezâmbete a răspuns:

Nu e normal poate e problema tehnica cu aparatul dentar