| monica_8936 a întrebat:

As avea si eu o intrebare...in data de 23 noiembrie am avut ciclu menstrual, normal ar fi fost in decembrie tot prin perioada aceea sa imi vina din nou, nimic! straight face mentionez ca am luat antibiotice in luna dec! pana acum 2 zile cand a inceput sa imi curga un lichid maro, dand semn k imi vine ciclul, pb e alta de 2 zile tot cate putin imi curge lichidul ala maro si nimic! am avut contact sexual dar protejat si am facut un test de sarcina care a iesit negativ! ce sa inteleg? ma poate ajuta cineva cu un rasp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aurasauras a răspuns:

Cati ani ai? Talpa gastei ceai, macini planta cu rasnita de cafea si iei 3 lingurite cu pulbere pe zi cu putina apa. Dupa ce o macini o cerni cu strecuratoare de ceai fina. Functioneaza daca nu esti insarcinata.

| BonneLess a răspuns:

Nu iti face probleme, daca iei antibiotice asa se intampla. Luna viitoare iti va veni cu siguranta, daca o sa te protejezi. Bafta!

| monica_8936 explică (pentru BonneLess):

Deci trebuia sa imi vina in decembrie si doar in 14 ianuarie acum a inceput scurgerile acelea maronii dar ciclu, nu mi-a pornit. oare de la antibiotice sa fie?sad

| BonneLess a răspuns (pentru monica_8936):

Mi s-a intamplat si mie, dar daca ai vreo indoiala mai fa un test si daca iese tot negativ e bine, tu asigura-te. kiss