| lori_2587 a întrebat:

Bunasadas avea si eu o mica problema.cam de 4-5 zile simt niste dureri, intepaturi in burta, mai exact jos la ovare si imi curg si cateva picaturi de sange.ciclul nu trebuie sa imi vina inca si nu stiu ce se intampla.eu am polichisturi si iau anticonceoptinale de 1 an. poate fi aceasta cauza? sau este ceva mai grav?sadmultumeschappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este de la ovarele polichistice si este grav. Inseamna ca tratamentul nu-si face efectul si boala se agraveaza. Trebuie sa ajungi la medic urgent.