| Roxana1990 a întrebat:

As dori sa-mi pun lentile de contact incolore, cu dioptrii, mi-ati putea spune cam cat ar costa va rog? Dau Fundahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yoo23 a răspuns:

Din cate stiu perechea e in jur de 110 ron.Si trebuie sa le schimbi in fiecare luna, ele sunt pentru 30 de zile.

3 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Cele de la Bausch-Lomb sunt cele mai bune.http://www.contact-lentile.ro/......ausch-Lomb

| ăăăă a răspuns:

De la 50 de lei in sus.eu asa stiu.
sunt destul de scumpe.happy
sper ca te-am ajutat :*
fundabatting eyelashes?

| marett16 a răspuns:

Http://www.lentilecontact.ro/caracteristici_lentila_contact/acuvue__2/

mama de aici isi comanda. costa 84 de lei.