| Sjajajajdu a întrebat:

Imi puteti spune cat costa niste lentile?
Am dioptrii crescute si mi-ar trebui

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lentile de contact sau obisnuite?

| Yuoia a răspuns:

Pretul difera mult, in functie de ce fel de lentile iti trebuiesc. Si variantele sunt multe. Numai dupa un consult si recomandarea medicului poti afla.

| MaRIAN9889 a răspuns:

Recomand un doctor pentru asa ceva, deoarece trebuie sa vezi daca poti purta lentile, sa vezi ce dioptri ai. Nu te juca cu ochii.

| Tsuki04 a răspuns:

Www.lensa.ro
Difera in functie de dioptrii