| Lena1512 a întrebat:

As dori sa stiu daca pastilele "Cura de slabire" de la saenciuc are efect si daca exista reactii adverse. Cate kg se dau jos si in cat timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Nu dai jos in nicun timp nimic cu pastile daca toata ziua iei niste pastile si stai fi sigura ca nu vei slabi si iti strici si stomacul ascultama ca iti zic din experienta eu am tot incercat si nu a mers cu pastile iar acum de nici doua luni fac abdomene si stepar acasa in fiecare dimineata si seara cate 30 min steper si am inceput cu 200 abdomene dimineata si 200 seara iar acum am ajuns la 400 in total dimineata si seara 800 pe zi si plus pe langa asta
sa nu mai mananci dupa ora 7
sa nu mai bei carbogazoase si alcol nici dulciuri si mancaruri grase sau paste incearca sa mananci regula de trei ori pe zi si vei vedea cat de repede se vor vedea diferente...eu sunt mandra de mine mai bine slabesc sanatos pentru ca sportul iti formeaza muschii iti ridica sanii si fundul totul face sa arate perfect si mai ales la femei dispare celululita si vergeturile cat de cat mult mai bine de cat sa iei pastile si numai iti strici stomacul si nu slabesti din stat crede-ma nimic nu e mai sanatos de cat sportul, eu arat superb acum in nici 2 luni am slabit foarte mult nici mie nu imi vine sa cred si tu trebuie sa ai ambitie la inceput e greu dar vei vedea ce bine e dimineata cand te trezesti si pui mana pe burtica si simti ca e din ce in ce mai plata te vei simti sexy si frumoasa si nu vei mai avea problema ce sa port ca nu imi sta bine cu nimic? eu acum pot purta hainele frumoase pe care nu le-am purtyat de ani de cand m-am ingrasat, chiar iti urez noroc si incredere in tine si vei vedea cate vor fi schimbate la tine! bafta!

1 răspuns:
| facepalmlol a răspuns:

Orice pastile pentru slabit dau reactii adverse mai tarziu.Nimic nu e natural in ziua de azi.Mai bine fa exercitii si tine o dieta in care sa reduci grasimile si fainoasele, dulciurile, dar nu neaparat sa le scoti din alimentatie deodata.