| StLav a întrebat:

As vrea doar o parere daca ati mai intalnit cazuri si stiti... am de cateva zile o durere foarte puternica pe partea dreapta a capului iar mana dreapta si piciorul drept imi amortesc oare de ce? Precizez ca am si sinuzita, este din cauza aceasta? Saptamana viitoare voi consulta un medic insa as dori o parere acum daca a mai avut cineva probleme asemanatoare.

Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Bunica mea a avut aceeasi problema.Imi spunea adesea ca o doare partea dreapta a capului si ca tot corpul incepe sa-i amorteasca (doar pe partea dreapta), s-a dus la doctor dar nu am auzit sa fie vorba de sinuzita.In orice caz nu stiu daca ai sau nu sinuzita dar singurul sfat pe care ti-l dau este acela de a merge cat mai rapid la doctor.

| Regina2001 a răspuns:

Nu am patit asta niciodata, dar iti pot spune ca poate fi din cauza sinuzitei, dar nu afirm. Nu vreau sa te sperii dar prietenul ttatalui meu a avut sinuzita si se simtea cum esti tu. Recomandarea mea este sa te duci la medic happy