| Dannymuschei a întrebat:

As vrea sa aflu cum as putea slabi in jumate de luna 5 kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mirela77 a răspuns:

Usor! mananci doar iaurt,fructe(mere,portocale,pepene verde, kiwi)salata de legume cu maxim o lingura ulei, carne la gratar slaba pui, peste sau curcan, cina cel tarziu la 18-19. Daca simti foame la culcare doar un iaurt sau fruct.La fel la culcare un laxativ.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred ca poti...doar prin infometare dar nu e o varianta! Doar prin multa miscare si un regim de viata sanatos slabesti happy In timp ce-i drept tongue

| alexarabu32 a răspuns:

Nu mai mananci dupa ora 6 dar daca ti se face foame mananci fructe....alergi.