| MATEIDRAGOS123 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi pun cercel in ureche am 15 ani si asa, mrog as vrea sa il pun zilele astea doar ca stiu ca trebuie sa il port doua saptamani, dar eu trebuie sa fac o radiografie si stiu ca nu dureaza mai mult de 5 minute radiografia, oare se intampla ceva cu gaura daca scot cercelu medicinal 5 minute? apropo trebuie sa fac radriografia la picior dar asta nu conteaza, va intreb ca sa stiu daca imi pot pune cercel zilele astea.
MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Verifica daca:
- parintii iti permit acest lucru si
- daca scoala accepta sa mergi cu cercel in ureche

| MATEIDRAGOS123 explică (pentru Violleta2022):

Ma lasa

| Violleta2022 a răspuns (pentru MATEIDRAGOS123):

Te lasa scoala?

| MATEIDRAGOS123 explică (pentru Violleta2022):

La mine in liceu mai sunt si nu conteaza ce zice liceu oricum la mine in liceu cam toti au

| Violleta2022 a răspuns (pentru MATEIDRAGOS123):

Uite ca conteaza ce zice liceul, ca aia itia dau note de tercere si note la purtare.

| MATEIDRAGOS123 explică (pentru Violleta2022):

Daca ti am zis ca am voie

| Violleta2022 a răspuns (pentru MATEIDRAGOS123):

Ma indoiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are ce sa se intample daca scoti cercelul medicinal din urecje, numai ca daca tot ti-ai facut gaura in ureche lasa-l acolo o perioada pana iti cumperi un cercel adevarat.

| MATEIDRAGOS123 explică (pentru anonim_4396):

Ziceam ca eu il tin dar va trebui sa il dau jos ca sa fac radiografia dar mai bine sunt mai rabsator si astept

| anonim_4396 a răspuns (pentru MATEIDRAGOS123):

Desigur happy