| wanted1 a întrebat:

Buna
as vrea sa ma inalt? nu vreau sa practic sport. cum pot face sa ma inalt fara sport? am 1.68 inaltime *(baiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doareustreet a răspuns:

Incearca sa mananci mult sa bei lapte sa mananci multe fructe si legume si mult somn de amiza pe un termen mai lung dupa vara poti merge la inot cu siguranta vei fi mai inalt sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| terminallyCapricious a răspuns:

Din păcate, nu poţi să devii mai inalt fără puţină muncă. Dacă totuşi te răzgândeşti, joacă basket.Mama mea m-a dat la basket de la varsta de 10 ani, eu având 1.50. Acum am 15 ani şi 1.70m,şi sunt fată. XD
Mult succes! :0)