| Nicole a întrebat:

Cum vi se pare pentru 13 ani 1.68 m e bine? big grin Eu vreau sa ma mai inalt.(Practic inotul de 3 ani)

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești bine.
Pentru a te mai înălța, practică înot, volei, handbal, baschet, deoarece sunt sporturi de înălțare!
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

E foarte bine crede-ma, cunosc baieti mai mari care au si mai putin. E bine sa fii inalt, tu ca baiat dar nici prea inalt nu e binehappy. O zi frumoasa!

| ionika17 a răspuns:

Este potrivita inaltimea, si pana la 18-19 ani mai ai timp sa crestihappyPa, pa

| DeEAஐ a răspuns:

Draga mea fi multumita! esti foarte bine pentru varsta tahappybanuiesc ca iti doresti sa mai cresti, e normal! dar toate la timpul lorhappydeocamdata poti fi multumita! eu am mai multi anisori ca tine si nu am trecut de 1.70laughingce sa mai zic!oh go onfiecare cu constructia luuihappytocmai de aceea nu iti mai fa griji, ai sa tot cresti pana la 18-20 de ani!

| effect a răspuns:

Da e foarte bine pentru varsta ta
Daca vrei sa te inalti mai tare poti sa te apuci de inot

| cosmin21 a răspuns:

Esti deja destul pentru 13 ani, si inca esti in crestere

| valy31 a răspuns:

E foarte bine. Esti chiar inalta pentru varsta ta. Oricum pana la 18 ani o sa mai cresti cativa cm deci stai linistita.

| Dollicious a răspuns:

E bine, desi cred ca esti putin cam inalta pentru varsta tawinking
pana la 18 ani mai ai timp sa cresti, desi nu vei mai creste atat de mult ca pana acum...mai cresti ink vreo 4-5 cmwinking

| iulia972 a răspuns:

Buna si eu am tot 13 ani si am un 1.63 eu zic ca este potrivita inaltimea ta

| Tormentor a răspuns:

E bine.

| RăzvannRăzviii a răspuns:

N-ai de ce... sunt de varsta ta si am 1.70... E PERFECTA inaltimeawinking Lasa-te asa cum te-a dat Dumnezeuwinking

| criss_8998 a răspuns:

Eu am aceeasi varsta, tot 1.68 dar am impresia ca sunt prea inaltalaughing))