| Daria84 a întrebat:

As vrea sa scap de pistruii de pe fata imi puteti spune cateva remedii? Acestea merg si la copii? Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anghelgaby a răspuns:

Buna Daria, cati ani ai? Si eu am avut pistrui pe la varsta de vreo 5-6 ani, dar pe la varsta de 14-15 ani mi-au disparut ...Astept raspunsul tau sa imi zici cati ani ai. big grin

2 răspunsuri:
| Daria84 explică:

12 si vreau sa scap de ele