| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb cam cat ar fi indicat sa slabesc in 2 luni prin dieta si sport doar la scoala o data pe saptamana? a reusit cineva? cat a slabit? multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iubireaepestetot a răspuns:

Paqi este foarte indicat pentru a slabi sa bei mai multa apa decat sa mananci dimineata un iaurt, dupameiaza o supa sau carne pe gratar, si seara un mar! eu asa am slabit in 1 luna am dat jos cam 16-18 kg.si nu uita nu manca ca sa te saturi!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde si de dieta...mult nu o sa slabesti

| maria_9179 a răspuns (pentru mona):

Pai incerc sa nu mananc foarte mult...adica doar cat sa
nu imi tina de foame..de exemplu dimineata mananc putina mancare gatita sau iaurt cu cafea la 12 nu prea mananc la scoala poate cv. si seara un iaurt..sau salata cu cartofi copti

| nonstop1412 a răspuns (pentru maria_9179):

Nu vei reusi sa slabesti foarte mult. daca vrei cu adevarat sa slabesti incearca la sala sau nu manca grasimi.mananca multe fructe si bea multa apa cam 3 l pe zi.baftabig grin!

| mona a răspuns (pentru maria_9179):

Nu mananci mult dar cel mai bine ar fi sa nu mai mananci seara nimic sau poti sa iti iei batoane de slabit