| Stefan_3770 a întrebat:

Ce sa fac sa slabesc? tin o dieta nu mananc foarte mult pe zi. fac sport de luni pana sambata sauna 1 data pe saptamana dar nu vad rezultate... nu stiu ce sa mai fac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gya_9529 a răspuns:

Buna! incearca o crema pentru celulita cu efect termic impreuna cu produsele pentru masaj pe care le gasesti pe www.gyashop.ro si te va ajuta f mult.eu am incercat si am fost f.multumita.

| Ramona_4300 a răspuns:

Am cea mai buna solutie pentru tine! Si eu ma aflam in aceeasi situatie pana cand am spus "Adio" scuzelor si "Bun venit" rezultatelor! Intra intai pe www.slabestesitu.ro iar apoi contacteaza-ma la 0724787726. Eu sunt distribuitor si consumator in aceleasi timp. Astept tl tau. Nu vei regreta. in plus am si o surpriza pentru tine!