| Laariss a întrebat:

Bună, aş vrea şi eu să ştiu cât timp ar trebui să fac o cură de detoxifiere cu ceai verde, câte câni se beau pe zi si cum ar trebui să beau înainte de masă sau după masă? Mulţumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| unknownpink008 a răspuns:

O cura de detoxifiere buna este cea cu ceaiul de semite de in.le fierbi cu 1l de apa, apoi le lasi 12h..strecori (va ramane un lichid usor vascos). Dupa masa pui intr-o cana apa pana la jumate, apoi pui o lingura de lichid de la (inainte sa bei, fierbe apa). Se consuma de 2-3 ori pe zi dupa ce mananci (curata intestinele). Funda?