| masy95 a întrebat:

Buna as vrea si eu un tratament pentru Ficat marit si invelit in grasime! daca se poate dau steluta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Va recomand un tratament naturist fara efecte secundare Ocean21, LiverAid, Pure Yucca.Le puteti comanda aici http://www.mypurnutrition.com/products/.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Chestiunile legate de regim, metabolism, sanatate se pot discuta cu un nutritionist, pentru a evita sau a remedia o problema din organism cauzate de alimentatie. In functie de analizele facute, s-ar putea sa ti se recomande sa combini sportul cu o dieta potrivita corpului tau. Vorbeste cu un specialist, ca sa fie bine.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Pentru ficatul marit eu recomand LIV 52.

Pa, pa!

| Kirito21 a răspuns:

Cel mai bine este sa iti recomande un doctor tratamentul necesar. Medicamentele nu se iau asa dupa ureche.

| Mihai_Maharea_1968 a răspuns:

Eu am luat fulgin 1 si fulgin de la Stelian Fulga si am mai scapat din grasimea lui dar trebuie sa ti un regim adecvat iar pe acesta trebuie sa ti-l dea un specialist personalizat, pentru ca ceea ce a mers la mine poate la tine sa nu mearga si in loc sa te ajut sa te incurc.In orice caz trebuie sa ai grija ceea ce mananci.