| Everything a întrebat:

Cum se prepara armurariul ca si tratament pentru ficat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AstralConfessor a răspuns:

Cea mai buna metoda este pulberea, pentru. a obtine pulbere foloseste rasnita de cafea. Singura problema este ca, nu poti face multa odata, sa faci portii din 3-4 zile, ca isi pierde repede efectul. Mai este si tinctura care tine mai mult, dar...alcoolul din compozitie, ma face sa consider pudra mai buna. Acest sfat l-am cerut pentru. tine, de la d-na miri.