| Anonimous20 a întrebat:

Bună aseara am mâncat niste aripioare de pui si problema e ca am înghițit o bucățică mica dintr.un os, si acum ma cam ințeapa ceva in stomac si mie frică... oare se va digera sau...va rog raspunde.ti.mi sincer fără glume! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ilie_Robert_1991 a răspuns:

Se digera. Acidul din stomac este foarte puternic incat poate sa dizolve si o lama de ras.

1 răspuns:
| MariusFD96 a răspuns:

Normal ca se digera. Doar nu e din fier. N-ai nicio problema.