| 1234_7760 a întrebat:

Buna!
astazi am fost la medic deoarece sunt racita in gat, mi-a spus sa ma intind, a apasat in ambele parti, iar cand a apasat pe partea stanga ma durea pe partea dreapta dar nu stiu daca ovarul sau altceva, iar dupa m-a intrebat daca mi s au umflat picioarele! l de ce m a intrebat asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

In gat nu esti racita, poate ai vreo infectie, e cu totul altceva! Medicul poate intuieste vreo infectie urinara, dar nu putem stii asta necitind diagnosticul pus!

1 răspuns:
| 1234_7760 explică:

Aaa si i am spus la inceput ca inca sunt sensibila la mancare, deoarece ultima daca cand am fost am facut un tratament [imi venea sa vomit de la orice mancare]