| AdrianoVV a întrebat:

Astazi la Ed.Fizica am dat rezistenta si cand am terminat am intrat in clasa sa ne treaca notele
si m-am pus in banca si cand m-am ridicat sa merg sa-mi treaca nota nu am mai putut calca pe picior si ma doare si acum nu pot merge si nu am calcat rau sau sa patesc ceva asa din senin nu mai pot calca pe iel.,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

Probabil nu ati facut incalzire, si ai facut o intindere de muschi. Recomandat este sa pui compresa cu apa rece sau gheata. Daca persista mergi la un magazin cu profil "Naturiste" si cumpara un Kinetic Gel.

| blojutrr a răspuns:

Pai ar fi cateva motive bune, unul din ele ar fi ca ai facut o intindere la muschi.