| con12ro a întrebat:

ati incercat herbalife? daca da cat ati slabit si in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Draga codx, normal ca te ingrasi daca revii sa mananci in fiecare zi aceleasi tampenii pe care le mancai inainte.Hbl este o mancare sub alta forma plus suplimenti care ne ajuta sa ne hraneasca corpul iar ce sunt toxine, reziduti, grasimi in exces le da afara pentru ca nu avem nevoie de ele.deci nu sunt produse de slabit, sau ingrasat ci produse fb de nutritie in combinatie cu sport, o alimentatie sanataoasa etc.o zi buna, Cu stima Mihaela, Consultant wellness!

| SirGeo a răspuns:

Herballife este o firma serioasa si au produse exeptionale 5 kg in 1 luna eu dar poti cam cat vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat
| codx a răspuns:

Da 5kg in 1 luna dar dupa ce nu mai consumi herbalife te ingrasi mai tare decat esti