| Simplegirlbb a întrebat:

A slabit cineva cu herbalife? Ceva detalii?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt prafuri pline de chimicale, in plus conțin amfetamine (de acolo energia), exista studii care dovedesc asta, și pot afecta sistemul nervos.
Sunt o grămada de alte alternative care îți dau energie și îți mai taie din pofta de mâncare.

| alina2k18 a răspuns:

Mai bine iei o pudra proteica de calitate si iti inlocuiesti o masa -2 decat sa dai banii pe prostiile alea megaaaaaaa scumpewinking

| aumih16 a răspuns:

Sunt bune produsele! a devenit un nou trend fresh printre cei tineri dar si cei batrani! desigur! e o fita! sigur ca de slabit slabesti! dar depinde cum vezi asta! sau ce intelegi! mai bine zis spus! prin slabit! dar aici depinde ce consultant ai! si ce vrei sa faci! chestia este ca trebuie sa respecti alimentatia!

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu am testat personal, dar cunosc 2 persoane care au slăbit și una care nu a slăbit. Eu tot cred că e placebo chestia asta și că e inutil să dai banii pe prafurile alea.