| con12ro a întrebat:

Ati slabit cu herbalife? daca da, cat?

5 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti, unii spun ca au avut probleme de sanatate dupa ce au folosit acele produse.
Documenteaza-te inainte de a incepe tratamentul (scump).

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Salut.
Eu stiu pe cineva care a slabit vreo 16-17 kilograme intr-o luna si alte 7 kilograme in urmatoarea. Dar, nu stiu cat de mult a m-ai ajutat-o dupa.
Daca vrei sa slabesti, te sfatuiesc sa o faci natural ( sport, alimentatie sanatoasa etc. ), chiar daca alte lucruri te fac sa "slabesti" intr-o perioada mai scurta de timp.
Mai bine mult si ceva, decat putin si RAU.
Pa, pa.

| con12ro explică (pentru OchyDeViperă4Love):

Si acea persoana despre care vorbesti avea surplus mare, adica cate kg. avea inainte de a slabi?

| InTell a răspuns:

Cunosc o prietena care a tinut herbalife timp de 1 an si a slabit 12 kg..si dupa sa ingrasat 15 kg. Incearca sa mananci ce vrei dar putin (este cea mai buna dieta)

| JustAaGirl a răspuns:

Nu e bun, slabesti pe moment. apoi te ingrasi dublu straight face