| darkgreeneyes a întrebat:

Atunci cand iti dai gaura in buza de ce ti se umfla la un moment dat? funda pentru cel mai bun raspuns! scuze pentru categorie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Din cateva motive simple
in primul rand iriti zona respectiva si distrugi tesuturile can faci gaura, iar in al doilea rand in functie de cat de bine sterilizezi acul duce la mici infectii de scurta durata, doamne feri de una mai lunga tongue