| Frrramboise a întrebat:

Aveți vreuna dintre voi, fetelor cont pe slabute.ro? Pentru ca eu de o saptamana astept sa imi activeze contul sa pot posta si eu pe forum si nu ma ia nimeni in seama. Cine ma poate ajuta sau unde gresesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Un mesaj la contact ar trebui să rezolve problema.

| Frrramboise explică (pentru Azµre):

Mulțam,am rezolvat laughing.

1 răspuns: