| lorin1991aa a întrebat:

am si eu o problema, ma poate ajuta cineva? Acum 2 saptamani mi s-a furat cardul si cu pinul din Olanda, mentionez ca aveam 500 euro pe el si mai aveam de primit 300 saptamana asta, am fost la banca aici in Olanda cu buletinul si cu contractul de la card dar nu m-a bagat nimeni in seama ca nu cunosc la nivel de conversatie limba engleza. Am sunat la firma unde lucrez de mi-au blocat numarul de cont, cum pot face sa recupez contul? Nu stiu nici parola de internet banking, va multumesc, o zi frumoasa sa aveti, astept un raspuns.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine tineai banii la saltea. Din cate vad tehnologia este un subiect tabu pentru tine. Ti-ai scris codul pin pe card sau ce anume? Cum sa-ti fure si una si alta? Nici parola de la internet banking nu o stii. Nu te poate ajuta nimeni altcineva decat banca.

| lorin1991aa explică (pentru darrio2007):

Nu ma frate, mi l-a furat din casă, aveam pinu în acte