| anonim_4396 a întrebat:

Aveam o bubita in cap,in zona cefei,care semana cu un cos.Mi-am rupt-o, din greseala cred si a cazut ca o cojita.De atunci e putin rosie dar nu ma doare.O am cam de vreo 3-4 luni si nu ma deranjeaza.Se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sorryeees a răspuns:

Probabil,este un cos.Nu te ingrijoralaughing).Sau poate te-ai lovit ori poate te-ai scarpinat in cap si erai murdar pe maini.