| anonim_4396 a întrebat:

Azi am văzut că pielea de pe capul penisului, in partea stângă e rosie si ustură.Ce poate fi? Nu am avut contact sexual. Pielea aia când îl decalotez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnthonyWhite a răspuns:

E normal
nu te juca cu ea

si nu folosi la dus sapun excesiv
esti la pubertate
daca tragi normal ca ustura un pic

sa vezi cand o sa te muste vreuna cum e... si daca se intampla.te-as intreba ce faci in cazul asta?

Bula
| Bula a răspuns:

E de la frecare multa.
Spala-l si schimba-ti lenjeria mai des.