| bittersweet_1621 a întrebat:

Buna.azi noapte cand m-am ridicat din pat am simtit o durere puternica in partea de jos a spatelui.am mers pana la bucatarie dar in cateva secunde eram pe jos[cred ca am lesinat]...cand mi-am revenit durerea disparuse. ce recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema cu coloana, patul este prea moale sau perina prea ridicata si ti se deformeaza coloana. Dormi pe o suprafata tare, poti de ex. sa intinzi o patura pe jos si sa iti faci patul pe ea, sau direct pe covor daca este unul mai gros. Dar este f.important sa te duci la medicul de familie, sa vb. cu el, daca problema este asta poate ar fi necesar sa faci gimnastica medicala sau altceva. thinking

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

straight face crd ca rinichii, spune-le alor tai!

| cristi202 a răspuns:

Degraba la medic! Nu e de joaca! Doar el poate spune clar ce ti s-a intimplat.

| Sin a răspuns:

Mergi la medic urgent. daca ai lesinat e cam grav.

| Flash a răspuns:

Medic! Mai ales daca se repeta.

Răspuns utilizator avertizat