| MikaelaMikaela a întrebat:

Buna! Ca sa ma mentin trebuie sa mananc 1538 de calorii. Daca ieri, pe langa alea 1538 de calorii pe care trebuie sa le consum am mancat cu 1000-1500 de calorii in plus si astazi tin post interminent adica nu mai mananc nimic pana maine, ma ingras?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU! deoarece ce ai pus ieri pe tine va scadea azi! Totusi nu e indicat ca intr-o zi sa mananci ca nesatula iar a doua zi sa nu mananci nimic, afecteaza grav sanatatii!

| MikaelaMikaela explică (pentru lpavel):

Multumesc! Stiu ca nu e indicat, e pe fond emotional. Dar, de astazi am decis sa nu mai fac acest lucru!

| lpavel a răspuns (pentru MikaelaMikaela):

Buna decizie, ai grija de tine! happy

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se știe nicodată. Ce calorii ai mâncat în plus? Cum măsori cele 1538 calorii și de unde ești sigură că nu au fost 1539?

| Catrice a răspuns:

3 zile și după ești safewinking