| croissant a întrebat:

Care este greutatea ideala pentru o fata? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Willl a răspuns:

45-50 parerea mea

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Cantaresti capul si inmultesti cu 5.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Totul se rezuma si ce inaltime are o fata, dar greutatea ideala pentru o fata este de 45/50 kg

| ComatoseWine a răspuns:

45-50 pentru fete 50-55 pentru femei adulte.Zic si eu.

| wj a răspuns:

Este in functie de inaltime. daca imi zici asta, pot sa iti zic ce zic cifrele tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous56 a răspuns:

Depinde de inaltimea care o ai!

| MikuHatsune a răspuns:

Pai ce varstra ai si ce inaltime