| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Cat costa toate sedintele pentru aparat dentar, curatare, etc.+ aparatul (stiu ca e cam 2000)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Fiecare "lucrare" este aproape unica..si mana de lucru variaza..de multe ori consultatia pentru asa ceva este gratuit si iti poate spune precis, dupa.

| alexandru8888 a răspuns:

Pretul a toate sedintele nu-l cunosc, dar poti face un calcul easy.Eu dau pe luna/control 160 de lei, iar pe aparat am dat 3200(sus si jos), plus radiografiile 120 de lei pe acolo.La fiecare 6 luni esti nevoit/ita sa faci din nou radiografii, asta intr-o perioada de vreo 2-3 ani. Sper ca ti-am fost de folos!