| anonim_4396 a întrebat:

cate tipuri de farmacii exista in afara de umana si veterinara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadaMadalici a răspuns:

Doar acestea exista.

9 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Cred ca glumesti nu?

| anonim_4396 explică (pentru drhotzu):

Nu este o gluma

| drhotzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa ok mai este farmacie de copaci, tufe, pietre, si sa nu uitam de farmacia pentru elfi, zombie si INTELIGENTI!

| Pricked a răspuns (pentru drhotzu):

Există farmacii şi pentru mine?
Vai, acum îmi pot trata rana de la subraţ.

| drhotzu a răspuns (pentru Pricked):

laughing)) dar iti trebuie reteta de la medicul cur-ant!

| Pricked a răspuns (pentru drhotzu):

Mersi, prietene.
Fug acum şi-mi iau o reţetă de la nenea doctor.

| j1NNNx a răspuns:

Nu cred ca mai exista alte tipuri thinking

| MotanAndrei a răspuns:

Pe langa farmacii umane si veterinare, mai exista farmacii: naturiste [in care se vand plante de ceai, pastile de supt pe baza de plante etc].

| nustiumatematica a răspuns:

Fito-sanitara