| anonim_4396 a întrebat:

cateodata ma inteapa fooarte tare undeva mai jos de sanul drept, si ma ia cu ameteli...si nu stiu mi se umfla locul ala si ma inteapa foarte tare cam pentru 30 de secunde si-apoi nu mai am nimic... ce mi s e intampla, nu mi se intampla des, ar trebuie sa am ingrjorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru analize, imagistică, etc.
Nu sta pe gânduri, mergi chiar mâine dacă poți.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treci pe la dr de familie vezi ce spune