| PinkyFlor a întrebat:

Buna!

Ce credeti despre "Consumatorul inteligent"?
Cel mai frumos raspuns Fundakiss

Pa-pa!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Cred ca e cel mai informat consumator asupra ce consuma!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Eu cred ca este o pers care stie sa aleaga mancarea sanatoasa si este informat despre ce mananca. Este ceea ce mananca.
Funda?

| Andruza a răspuns:

Un om ce stie sa aleaga ce e bun happy

| Alexandra009 a răspuns:

Eu cred ca-i vorba de un om care consuma cu cap.
Socrate a spus odata:,, Unii oameni traiesc ca sa manance, dar eu mananc ca sa traiesc.''