| Costinas_Alexandru_1999 a întrebat:

ce inseamna cand esti langa cineva si acel cineva incepe sa scoata sunetul ala de parca ar fi ragusit si incearca sa isi scoata raguseala din gat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic!
Omul vrea sa-si curete gatul si atat.

| Luizaaa a răspuns:

Ori își "curata" gatul, ori este din cauza emoțiilor. Mie mi se mai întâmplă să răgușesc când am emoții

| Costinas_Alexandru_1999 explică (pentru Luizaaa):

Poate fi si din cauza unui miros?

| Luizaaa a răspuns (pentru Costinas_Alexandru_1999):

Nu cred sau poate și din cauza asta îl deranjează ceva indiferent de miros cum zici tu sau chiar persoana in sine.

| Costinas_Alexandru_1999 explică:

Nu poate fi si din cauza mirosului?