| mihaela_8755 a întrebat:

ce se intampla daca te doare mereu in partea stanga? la barbati stiu ca e hernie dar la femei...deci pur am o durerea groaznica in fiecare zi. Ore ce se intampla cu mine? deci am nevoie de o parere acum, nu mai pot de durere, sincer, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Te doare splina de la oboseala, du-te la dr acum.

| Dany4you a răspuns:

Poate fi o dereglare intestinala...Eu cand eram mai mik ma durea brusc in unele parti ale abdomenului, iar cand am fost la doctor mia prescris niste pastile...Cred ca mai bine te-ai duce la o consultatie.

| mihaela_8755 explică:

Dar din cate stiu apendicita e in partea dreapta...dar la ce medic drebuie sa merg?

| mihaela_8755 explică:

Dar apendicita e in partea dreapta.e posibil sa am si eu ca fata hernie sau ce altceva, la ce fel de doctor pot merge?

| noemytzaanubis a răspuns:

Pai este foarte posibil sa ai ampendicita alt fel nu imi pot da seama totusi du-te la un control sa aflii sigur ce e