| Aless28 a întrebat:

Cine a fost în ipostaza mea? Mi-a venit ciclul luna trecuta pe 19. Acum este 22 și nu mi-a venit. Sunt virgina, deci nu sunt însărcinată. Acum îmi curge un lichid alb cu un miros greu. Știți ce am și cand îmi va veni ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cati ani ai? Daca esti mai micuta e pur si simplu neregulat iar scurgerea aia e de obicei inainte de ciclu.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Posibil sa ai o dereglare hormonala, o sa iti vina.

| Aless28 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri. Mi-a venit.