| Yuuko a întrebat:

BUna! Cine a incercat cartea "Cresti in inaltime 5-10 cm in numai 7 saptamani" imi poate spune daca a avut vreun efect si daca merita sa o cumpar? Uita-ti aici siteul despre carte http://www.inaltime.com/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| popeasca a răspuns:

Cum naiba poti sa crezi ca iti poti influenta cresterea? Aia e o aberatie facuta sa-ti ia banii degeaba. Intreaba medicul de cartea aia si o sa-ti rada in nas.

Poti creste facand baschet sau ceva, dar in ani de zile, nicidecum 7 saptamani.

| andreeaemilia a răspuns:

Depinde cati ani ai, dupa o anumita varsta nu mai cresti in inaltime. Daca ai sub 22 de ani incearca sa faci sport: baschet, volei, tenis daca vrei sa fii mai inalt. Sau asuma-ti riscul si comanda cartea sa vezi despre ce este vorba.happy

| Claudiu195 a răspuns:

Salut! Daca ai facut rost de carte poti sa-mi zici si mie daca ai reusit cv cu ea?

| justcriss92 a răspuns:

Eu... dar nu sunt multumita... dupa 5 saptamani de antrenament am reusit sa ma inalt doar cu 3 cm. deci este imposibil sa cresti 10 cm in 7 saptamani. cred.

| RIPJimmy a răspuns:

Doresc sa te anunt ca din acest moment, domeniul inaltime.com nu mai poate fi accesat, site-ul Creșterea În Înălțime™ transferandu-se pe www.inaltimeperfecta.com

| RazvanLoverBoy a răspuns:

Eu am crescut peste 5 cm, deci merita comandata big grin

| Marya_PetrOnela_1995 a răspuns:

Eu. Merita! Cel putin pentru mine. Eu pana acum am reusit 2 cm sa cresc. Sper sa fie permanenti. :*