| CkErROo a întrebat:

Am auzit de o carte care te ajuta sa cresti de pe www.inaltime.com si nu mi-o permit la 200 RON, adica parintii mei nu ma lasa sa o cumpar. Am 13 ani si 1, 52 m si as vrea sa mai cresc pana pe la 1, 60 m. Daca cineva a cumparat-o imi poate spune si mie ce contine? ce programe sau ce exercitii contine? as vrea si eu sa cresc :(. Sau cei care au cumparat-o dati ADD andy_stelistu99 si imi puteti spune pe Y! M. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,nu cumpara chestii de acest gen pentru ca nu te pot ajuta.Singura solutie este sportul si anume baschet, inot, volei, sporturi care te inalta.Totusi dintre toate recomand inotul si baschetul.
Si in rest trebuie doar sa astepti, ai doar 13 ani, mai ai timp sa cresti.Si in fond, asta poate tine si de genetica, daca parintii tai sunt mai scunzi atunci e si normal sa fii si tu.
Numai bine.

| ginamagheru a răspuns:

De ce nu astepti? mai ai timp sa cresti.nu da bani pe tot felul de carti sau daca chiar vrei atat de mult sa cresti in inaltime si nu mai poti astepta, apuca-te de un sport(volei sau baschet) succes!

| CkErROo explică:

Am vazut multe comentarii pe alte site-uri care recomanda aceasta carte. Spun unii oameni ca aceasta carte chiar i-a ajutat. De ce nu m-ar ajuta si pe mine?:S