| Emilia31 a întrebat:

Bună, cine a ținut vreodata dieta cu citrice si cate zile se poate tine aceasta dieta? Are rezultate sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Karol1877 a răspuns:

Am tinut odata o dieta de detoxifiere pe baza de sucuri de fructe si legume. Trebuie sa beau la 4 ore cate un suc, dar nu iti recomand, o sa iti tina de foame dar seara eu nu m-am simtit bine, avand dureri de cap.

1 răspuns: