| laviniaB a întrebat:

BUNA...cine imi spune ceva vitamine care am ajuta sa ma ingras repede? am neaparat nevoie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Emilian601 a răspuns:

Mai, nu se face asa, "repede viatmine!" NUUU!, asta trebuie facut cu putina perseveranta si grija, cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa manaci de fiecare data cand simti nevoia, la 7 (scola-te si mananca) la 22 (ti-e foame?, atunci mananca), la scoala desi nu ai mancare momentan ii poti cere frumos unei colege. Sa nu-ti fie foame deloc! si nu manca mult, cand te-ai saturat inceteaza, desi probabil a mai ramas!