| laviniaB a întrebat:

BUNA...trebuie neaparat sa ma ingras stie cineva ceva metoda? ...sau ceva vitamine care sa functioneze trebuie neaparat sa ma ingras va rogg!

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

şi mie mi s-a părut că sunt slabă şi voiam de mult să mă îngraş dar nu reauseam, aşa că nu m-am mai gândit la lucrul acesta şi mâncam tot ce aveam poftă, când aveam şi m-am îngrăşat fără să-mi dau seama.
De câteva săptămâni toţi care mă văd îmi spun că m-am îngrăşat, eu am observat lucrul acesta abia când am văzut că nu mai încap în câteva perechi de blugi laughing
Deci regula de bază: NU TE MAI STRESA gandintu-te la asta, fii relaxată, lasă că totul să vină de la sine.
Uite o idee de cam ce ar trebui să mănânci, pentru a lua în greutate:

Mic dejun – patru felii de pâine cu unt, două ouă fierte, o cana de compot cu fructe;

Gustare 1 – un iaurt cu fructe sau 100g miez de nucă;

Prânz – o supă de legume, 200 g carne fiartă sau la grătar cu patru cartofi fierţi sau copţi, patru felii de pâine integrală, 200 g compot de fructe (mere dulci, pere, struguri);

Gustare 2 – o îngheţată sau 100 g alune;

Cină – o supă cu carne şi fidea, trei-patru felii de pâine integrală, 200 g peste la grătar, o cana de compot;

Gustare 3 – două banane.
Succes!

| foxsilver a răspuns:

Daca ai probleme de metabolism, iti recomand NUTRISHAKE. Face minuni! Eu am luat cu ani in urma de la Herbalife, dar nu stiu daca mai au asa ceva.
Se consuma dupa masa de pranz.Sa nu faci invers, ca vei slabi.

| Daiana03 a răspuns:

Buna... pai incearca sa manaci de la fast-food, (dar nu intuna) sau sa iei vitamine. Te mai poti ingrasa mancand dulciuri, sa bei sucuri... etc happy sper sa te ajute bye :*