| Blackllove a întrebat:

Cum pot sa ma ingras cat mai repede fara nici un fel de vitamine? happy thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu inteleg ce au a face vitaminele cu ingrasarea. sau ce treaba ai tu cu vitaminele de nu vrei sa iei? stii macar efectul vitaminelor in corp de nu vrei sa iei?

| Blackllove explică (pentru JohnnyBi):

Nu imi plac vitaminele, am luat 2 ani la rand vitamine si pentru ingrasare si pentru lipsa calciului si fierului din corp dar nici un rezultat sad

| JohnnyBi a răspuns (pentru Blackllove):

Niciun lucru in corp nu merge daca nu faci cum trebuie. daca iei vitamine si nu mananci cum trebuie, dai afara vitaminele. corpul este un motor foarte complex, si degeaba ai ulei scump in el, daca nu ai antigel, benzina si altele. vitaminele sunt pentru pofta de masa, si pentru a lega procesele intre ele. vitamine fara gust poti lua de la magazinele de profil sportiv (unde gasesti si proteine, creatina si altele). astea chiar dau roade. adaugi 4 mese pe zi, cele 3 principale ale zilei si inca 1 masa cu un iaurt si 2-3 fructe, eventual si un pumn de nuci (alune, arahide, caju, migdale). si cam atat.

| Blackllove explică (pentru JohnnyBi):

Multumesc frumos! :*

| darrio2007 a răspuns:

Prin indopare.Altfel cum ai vrea?

| Blackllove explică (pentru darrio2007):

Nu stiu, oricum multumesc :*

| BoggyP a răspuns:

Zi-mi cati ani ai, cate kg ai si de ce vrei sa te ingrasi si dupa iti spunhappy

| Blackllove explică (pentru BoggyP):

Pai am 15 ani, 43 kg, vreau sa ma ingras ca mi se pare ca sunt slaba laughing

| BoggyP a răspuns (pentru Blackllove):

Pai daca la 15 ani ai 43 kg.crede-ma ca nu trebuie sa te ingrasi. daca ai sa incepi sa te ingrasi vei declansa metabolismul.si dupa nu te vei mai putea oprii din ingrasat si vei ajunge obeza.dar daca vrei sa ma pui 1-2 kg...mananca bine si stau mult la pclaughing)la mine a functionat in 2 ani m-am ingrasat aproape 20 kg.dar na, eu sunt baiat si am 1, 96...merg la sala, iar acum totul e binehappy.dar nu iti recomand sa te ingrasi.baietilor nu le plac fetele grase. poate maxim 60 de kg sa ai da tot asa ca peste 2 ani.atat nu mai mult