| andreicod a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine sa scap de tuse? ce medicamente ar trebui sa iau? ce ceaiuri? pls cine stie ceva de ajutor! dau funda! (am mancat o cutie de strepsils, una de homeovox, jumatate de homeogene 9, am baut doua sticle de stodal). e o tuse seaca si interminabila.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marina1000 a răspuns:

Codeina fosfat(creaza dependenta) citeste prospectul
Ketotifen (dar da o sttare de moleseala /somnolenta)
Acc

2 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

Cu sirop de ridiche neagra ai incercat?

| ovidius a răspuns:

Ceai de cimbru.