| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Buna,cred ca imi stiti povestea... ea are cateva zile de cand tot are greturi de dimineata din somn o ia,si seara iar cu dureri putin d eburta si iar putina greata,ea de curand a avut parte de un deces in familie (Dumnezeu sa-l ierte ) e foarte stresata toata ziua plange (aproximativ). Ne era frica oricum poate daca n-ar fi posibil,de o sarcina,nu a fost contact sexual in sine, doar hard-petting stergandu-ne dupa toate alea... venindu-i si menstruatia destul de normal, si cateva teste dupa cell putin 3/4 saptamani fiind negative,ce-ar putea fi? Auzisem de autosugestie dar prea mi se pare ca, nu e asa?! Greata si durerile au continuat dupa menstruatie, tot asa fiind si stresata cu gandul sarcinii, dar dupa continuand pana in ziua de azi. Deci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti stiu povestea, acum aud ce spui.
Probabil si de la stres, dar nu e exclusa nici sarcina.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Colica hepatobiliara sau sarcina extrauterina o ecografie ar lamurii lucrurile.

| Nimeni97 a răspuns:

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog?

| Nimeni97 a răspuns:

Deci mi-am inceptu viata sexuala in iunie..totul a fost ok..pe 3iulie,la vreo zi doua dupa ce mi s-a terminat menstruatia am facut sex,doua numere,ne-am protejat cu prezervatic,el nu si-a dat drumul in mine,intre cele doua numere el s-a sters,parca. cert e ca eu i-am facut m.e,era cv pe patura, el nu a ajuns pana acolo si zice ca de la mine, eu am simtit ceva ca si cum as fi tras un part cu partea din fata(nu stiu sa ma exprim, habar nu am, scuze) ..am factu teste de sarcina si niciun semn, el zice ca e imposibil.ei bine pe 13 iulie am facut o iar..tot doua numere, tot cu prezervativ..si intre cele doua numere eu i-am facut m.e...el zice ca e imposibil sa raman insarcinata dar mie mi-e frica..luna trecuta mi-a venit pe 25, acum inca nu mi-a venit(luna asta). help me, am patit ceva?