| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Stiti cumva de o fata ar avea burta mai tare,dar nu chiar tare,atunci cand apasa, intra vreo 2, 3 centrimetri si e cat de cat tare asa... ea crede c-ar fi insarcinata, a trecut cam 1 luna juma de la petting, still a virgin, facut si un test recent neggativ dupa 1 luna, venindu-i si menstruatia de 2 ori? A mai avut si niste greturi de dimineata din somn o lua,a fost cam stresata cu chestia asta,se gandea mai tot timpul, chiar facea si atac de panica (stres)? Ar putea fi o sarcina? Ravio numele (doar petting,eu dandu-mi drumul in alta parte si stergandu-ma apoi ea s-a pus pe mine avand loc o frecare intre organe dar pe afara, nimic inaintru...! )

3 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai daca au iesit toate negative... Nu aveti de ce sa va faceti probleme, doar daca nu le-a facut corect. Cel mai bine, dar cel mai bine si indicat, ar fi sa viziteze un medic ginecolog pentru ca in caz de orice... Avortul se face doar pana la 6 saptamani.

| grab a răspuns (pentru AnnnaMarrria):

Nu zau, doar 6 saptamani?
Ai vazut filmul 4 3 2?

Nu e mai gravida, nu te mai flata atata, centaure! happy

| Sfatuitorul_6560 explică:

Ultimul de acum, ar fi fost al 5-lea negativ.